loader
Вхід
Система Orphus

ЦІКАВО.КОМ

останні ЦІКАВІ НОВИНИ з усього світу

Останні Цікаві Новини | відео, гаджети, авто, девайси, фото, єдиноборства, мода, телефони, ігри, фільми, спорт, події, музика, гумор

Коляда, коляда!

Найбільша колекція колядок, щедрівок та віншувань (MP3)


Що робити, щоб залишатися здоровим?

12.08.2009 Категорія: Цікаво Різне


Що робити, щоб залишатися здоровим?


Літо добігає кінця, і період відпусток теж закінчується. В принципі, багато хто з нас відпочив на курортах, дачах, так що загальний тонус відновився, і можна знову братися за роботу. Але невдача - день поступово скорочується, і незабаром знову доведеться переходити на зимовий час, страждаючи від браку сонячного світла. Все це негативно впливає на працездатність і взагалі на здоров'я. Що ж робити для того, щоб весь цей негатив не обрушився раптово? У продовженні я пропоную ознайомитися з порадами, які дані професіоналами по діях, направлених проти нових стресів і нових хвороб.

Звичайно, поради дуже загальні, і думаю, що багато хто з вас знає деякі з них. Але ж знати одну-дві поради, або навіть всі з них - це не означає, що Ви ними користуєтеся, адже правда? А так, прочитавши рекомендації, дані фахівцями, Ви знову пригадаєте давнішню програму, і можливо, все ж таки почнете приділяти більше уваги своєму здоров'ю.

Крім того, деякі читачі не знають про все це, і їм буде дуже корисно прочитати наші рекомендації. Загалом, пропоную почати, і потім - обговорити в коментарях.


Порада перша. Займайтеся сексом!

Це основна порада. Загальновідомо, що секс - кращі ліки. Секс рекомендують і як антидепресант, і як антивірусний профілактичний засіб. Загалом, це універсальний профілактичний засіб, що дозволяє вести здоровий спосіб життя до старості. Якщо спадковість хороша, і Ви часто займаєтеся сексом, то повірте, хворіти ви будете рідко. Ну, природно, якщо жити в зоні відчуження поряд з реактором, споживаючи в непомірних кількостях алкоголь, хімічні продукти харчування і іншу "смакоту", то ніякий секс не врятує від купи хвороб.

Але якщо більш-менш турбуватися про своє здоров'я, при цьому займаючись сексом, то можна зберегти здоровий і міцний організм (включаючи нервову систему) надовго.

Вчені давно вже з'ясували, що люди, які займаються сексом хоч би кілька разів в тиждень, хворіють на набагато рідше (і смертність в такій групі теж менш часте явище), ніж люди, що займаються сексом, наприклад, раз на місяць, або що взагалі не мають сексуальних стосунків.


Порада 2. Старайтеся не нервуватися

Ще одна загальновідома порада, що стосується зменшення стресів. Стреси в буквальному розумінні нас вбивають, причому маленькі щоденні стреси (наприклад, через нелюбимого співробітника) шкодять більше, ніж один великий стрес (звільнення з роботи).

Раджу не нервувати через дурниці, а займатися своєю справою, не звертаючи увагу на всякі дрібниці. Роздратування - поганий порадник і супутник. Прагніть весь час бути у хорошому настрої, якщо не виходить, то старайтеся краще. Як це все можна зробити? Та дуже просто - займіться йогою, відвідуйте медитативні заняття, вивчайте східні релігії. Якщо нудно, то спробуйте просто ходити в тренажерний зал або прочитайте попередню пораду.


Порада 3. Спіть більше

Не обов'язково йти до доктора для того, щоб він сказав, щоб Ви спали більше. Сон - це життя, про це говорили ще старогрецькі вчені, тому варто все ж таки слухатися мудрих людей. Якщо Ви не висипаєтеся, то працездатність падає, настрій погіршується, все валиться з рук і дратує. Поступово Ви входите в стадію стресів і дистресів, які, як вже писалося вище, вбивають нас.

Загалом, не висипатиметеся - заробите букет серцево-судинних захворювань, нервових розладів і ще маленький візок інших захворювань. Воно вам треба? І не кажіть, що немає часу для сну, його завжди можна знайти, або змінити щось, щоб забезпечити хоч би сім годин повноцінного сну.


Порада 4. Читайте

Що робити, щоб залишатися здоровим?


Якщо не використовувати свої м'язи, вони поступово атрофуватимуться. Приблизно те ж саме можна сказати і про мозок. Якщо його не вправляти, скоро два плюс два скласти не зумієте. Дітям в дитинстві не дарма радять читати, але не варто закидати читання відразу після школи або інституту.

Ну, звичайно, якщо переглядати комікси, навіть роблячи розумний вигляд, то читанням це не назвеш. А ось газети, "розумні" журнали, книги - основа для саморозвитку, так само як і щоденні розумові "вправи". Не дивно, що у багатьох менеджерів IQ з віком тільки підвищується - адже їм доводиться і читати, і роздумувати над різними проблемами дуже багато.

До речі, більшість вчених прожили до глибокої старості, так що пам'ятаєте це, перш ніж зовсім закинути інтелектуальну активність, беручись за щоденне пиво і посиденьки в клубі.


Порада 5. Контролюйте харчування

У здоровому тілі - здоровий дух, це давно відомо. А як отримати здорове тіло? Звичайно ж, потрібно правильно харчуватися, не прагнучи заробити собі статус чемпіона по з'їданню хот-догів.

Обов'язково варто включити в раціон сирі овочі, фрукти, зелень, горіхи і тому подібні смачні корисності. Заведіть блокнотик і записуйте туди все, що з'їли протягом тижня. Потім аналізуйте і коректуйте дієту.

Хіба гарно в 25 років ходити з пивним животом? Думаю, не дуже. Тому варто задуматися про своє харчування, і тоді до старості ви виглядатимете привабливо.


Порада 6. Купуйте "здорові" продукти

Що робити, щоб залишатися здоровим?


Повірте, не вартує їсти тепличні помідори або щось інше з супермаркету. Вони, ці овочі і фрукти, складаються наполовину з селітри або інших хімічних речовин. Не сперечаюся, є і компанії, які вирощують прекрасні тепличні овочі і фрукти, де зовсім трохи мінеральних домішок і вже точно немає хімікатів.

Але ось невдача - Ви такі компанії знаєте? Якщо так, відпишіть, будь-ласка в коментарях. Якщо ні - задумайтеся про те, що Ви купуєте в магазинах. Шкода, що в країнах СНД поки що не дуже поширені магазини, де продають "чисті" овочі і фрукти, нехай навіть дорожче, ніж звичайні. Краще купити "менше, та краще", правильно нам радять лікарі.

А якщо фруктом є покрите парафіном яблуко з напханим всередину стабілізатором і вприснутим ароматизатором, або ще чимось - навіщо воно таке потрібне, це яблуко, кавун, апельсин?


Порада 7. Їжте горіхи

Що робити, щоб залишатися здоровим?


І знову про них, про продукти. Горіхи - ціла комора корисних речовин: вітамінів, мінералів, жирів і тому подібних речовин. Горіхи швидко насичують нас, горіхи зменшують кількість холестерину в крові. Загалом, горіхи - це майже золото, так що купуйте і їжте їх.

І ще - кидайте їсти чіпси, краще купіть пачку горішків (тільки без ароматизаторів), чим з'їсти пачку чіпсів.


Порада 8. Прогулюйтеся

Цю пораду легко здійснити - просто прогулюйтеся, гуляйте якомога більше. Наприклад, не варто їхати на маршруті з однієї зупинки на іншу, краще всього взяти і прогулятися.

Прогулянки буквально рятують людину від багатьох хвороб, а якщо сидіти в офісі, їхати потім на машині додому, лежати вдома, то ніякої користі не буде. Ходити не просто корисно, а дуже корисно, пам'ятайте це.


Порада 9. Віджимайтеся від підлоги

Так, можна ходити в тренажерний зал, і тоді цю і попередню пораду можна об'єднати. Проте якщо у Вас немає часу, просто віджимайтеся від підлоги. Це сприяє притоці крові до мозку, зміцнення загального стану організму, поліпшення тонусу. Ну що заважає віджатися 10-20 разів за три чотири - години? Думаю, будь-яка людина, якою би вона там зайнятою не була, зможе виконувати останню рекомендацію.


Порада 10. Грайте в спортивні ігри

Футбол, баскетбол, регбі, теніс, настільний теніс - всі ці спортивні ігри допомагають залишатися у формі, плюс розважають людину. Можливо, варто пригадати, як ви в дитинстві гуляли у дворі свого будинку? Візьміть м'яч, натягніть сітку, і побігайте декілька хвилин у футбол - це і відволікає від "робочих" думок, і дозволяє знаходитися у відмінній спортивній формі.

Як висновок варто сказати, що всі ці рекомендації не варто розглядати, як окремі один від одного поради. Звичайно, користь буде і від дотримання одної-двох порад, але більше всього позитиву і користі принесе одночасне виконання всіх порад, приведених в статті. Будьте здорові!
P.S.: Якщо Ви зауважили орфографічну помилку на цій сторінці,
         просто виділіть помилку мишкою та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Автор: Гість makar (8 років тому)
Однозначно!
Автор: Гість Василь (6 років тому)
Спасибі, хороші поради (і більшість з них уже нам відомі...тільки не дотримуємся їх) !
Автор: Гість Віктор (4 роки тому)
Правильні поради!
Додати власний коментар:


[Додати Фото]
Введіть код з картинки:

ОБМІН ВАЛЮТ


ВІДЕО
Хто такі аутисти? (+ відео)
Хто такі аутисти? (+ відео) Деякі вважають аутизм відхиленням в розвитку, точніше, недостатнім розви Повністю...
Google оновила картографічний сервіс (+ відео)
Google оновила картографічний сервіс (+ відео) Компанія Google повністю переробила власний картографічний сервіс Google Повністю...ФОТО
Найдорожча футболка у світі (+ фото)
Найдорожча футболка у світі (+ фото) Індійський мільйонер Датта Падж дуже любить золото. Варто тільки подивит Повністю...
IBM зробила рекламу корисною для міста (фото + відео)
IBM зробила рекламу корисною для міста (фото + відео) Вам колись доводилося шукати укриття від зливи, яка раптово почалася, па Повністю...КОКТЕЙЛІ
Коктейль: Піна Колада
Коктейль: Піна Колада Ось, рецепт ще одного дивного коктейля. Сьогодні це дуже відомий і такий, Повністю...
Microsoft Surface дебютував в Лас-Вегасі (+ відео)
Microsoft Surface дебютував в Лас-Вегасі (+ відео) Вслід за ініціативою демонстрації інтерактивного столу Microsoft Surface Повністю...ПРЕДМЕТИ
Дим від кутюр (+12 фото)
Дим від кутюр (+12 фото) Навіть звичайний дим, цілком може бути предметом мистецтва, головне підійт Повністю...
Інтерактивний LED-столик, який міняє кольори (+ відео)
Інтерактивний LED-столик, який міняє кольори (+ відео) Подібні інтерактивні столики стали достатньо популярні останнім часом, і Повністю...ДЕВАЙСИ
GameBoy в стилі стімпанк (+ відео)
GameBoy в стилі стімпанк (+ відео) Унікальний ігровий гаджет створений стараннями відомого моддера Thretr Повністю...
Перший 3G-нетбук від Nokia вже можна помацати (5 фото + відео)
Перший 3G-нетбук від Nokia вже можна помацати (5 фото + відео) З сфери пліток і концептів, даний проект компанії Nokia перейшов вже у ф Повністю...У СВІТІ
Історія людства і всесвіту за 2 хвилини (+ відео)
Історія людства і всесвіту за 2 хвилини (+ відео) Відмінно змонтований ролик, в якому дуже дуже коротко показана вся істор Повністю...
Кращі спортивні фотографії за тиждень (+8 фото)
Кращі спортивні фотографії за тиждень (+8 фото) Пропонуємо вашій увазі декілька яскравих моментів минулого спор Повністю...ЦІКАВЕ

Погода, Новини, завантаження...