loader
Вхід
Система Orphus

ЦІКАВО.КОМ

останні ЦІКАВІ НОВИНИ з усього світу

RunBTC.net - Заробляй Біткойни легко та вигравай у Джекпот

Заробляй Біткойни Легко

Побудуй свою прибуткову мережу та вигравай Джекпот


Зброя майбутнього - якою вона може бути? (+6 фото)

29.03.2010 Категорія: Цікаво Технології


Зброя майбутнього - якою вона може бути?


Зараз, після того, як США випробували лазер, встановлений на літаку, а безпілотники стали чимось звичним, складно уявити собі зброю, яка може перевершити все це. Проте ж можна - і в цьому огляді ми спробуємо оцінити можливі варіанти розвитку зброї, яка застосовуватиметься в далекому або недалекому майбутньому. Давайте спробуємо це зробити. Дуже вже фантастичні проекти розглядати не будемо, просто пофантазуємо на тему розвитку нинішніх тенденцій.

Автономна зброя

Зброя майбутнього - якою вона може бути?


Нинішні безпілотники можуть бути перетворені в повністю безпілотні системи, які відстежують і знищують ворожу техніку або живу силу. Причому така зброя повинна відрізняти своїх від чужих, і не дивлячись на банальну постановку проблеми, зробити це досить непросто.

Як така зброя працюватиме: бортові системи стеження оцінюватимуть дані, отримані сенсорами пристрої, і оцінювати ситуацію виходячи зі всіх цих даних. Людина теж зможе управляти подібною системою, але вона все ж таки є автономною. Нинішні безпілотники керуються людьми, а не автоматами.

Обмеження: все ті ж труднощі у визначенні своїх і чужих. Крім того, потрібно навчити пристрій визначати дерева, корів, інших великих тварин, трактори. Систему слід захистити від можливого злому і проблем з отриманням сигналу. Контролююча система, що вийшла з ладу, може привести до "божевілля" апарату, який почне знищувати всіх.


Високоенергетичні лазери

Зброя майбутнього - якою вона може бути?


Така зброя зможе проникати в будь-яку навколоземну точку простору, знищуючи те, що потрібне. Захиститися від подібної зброї на відкритій місцевості практично неможливо, попередити лазерну атаку теж неможливо, швидкість світла все ж таки дозволяє вразити без промаху у все, що потрібно.

Як працює зброя: великі дзеркала відбиватимуть лазерні промені в необхідних напрямах для враження цілі. Нагрівання цілі променем високої енергії приводитиме до миттєвого знищення (або якщо не миттєвого, то дуже швидкого).

Обмеження: така система вимагає значно більше енергії, чим постріл кулею. Це означає, що потрібно організувати приток енергії, і зробити це буде вельми непросто. Наприклад, для роботи лазера на Boeing 747 майже весь внутрішній простір літака був закладений устаткуванням. Та і турбулентність бере своє - промінь може просто розсіватися.


Космічна зброя

Зброя майбутнього - якою вона може бути?


Космос дійсно дуже хороше середовище для розміщення там зброї. Вражати можна будь-яку точку планети (або простори) без особливих проблем.


Як працює зброя: головна місія такої системи - знищення балістичних ракет, випущених на Землі по різних цілях. Чим саме система вражатиме ракети - поки не вирішено.Цілком може бути, що в майбутньому на орбіті буде розміщено лазерну зброю, яка зможе знищувати все або практично все.

Обмеження: технологія ще не "дозріла" до створення подібних систем. Крім того, час реагування космічної зброї повинен бути дуже малим, зброя повинна бути швидкою. Лазерний промінь теж повинен з чогось створюватися, будь то електрична енергія чи енергія згорання. У космосі і те, і інше - велика проблема.


Суб-орбітальні літальні апарати

Зброя майбутнього - якою вона може бути?


Запущені звичайним шляхом, такі апарати можуть бути значно швидші, ніж над-звукові літаки. Суборбітальний літальний апарат зможе доставити будь-який вантаж в будь-яке місце планети менш, ніж за дві години.

Як працює зброя: швидше за все, такий апарат підніматиметься в повітря звичайним літаком. Потім спрацьовуватиме гіперзвукова система літального апарату, і той відокремиться від літака-носія. Такі апарати можуть служити або як транспортним засобом, або як зброєю.


Обмеження: технологія ще недостатньо розвинена для створення таких пристроїв. Вони повинні бути дуже міцними, дуже швидкими і дуже легкими. Наразі, реалізувати все це буде дуже непростим завданням.


Мікрохвильова зброя

Зброя майбутнього - якою вона може бути?


Такі пристрої цілком здатні знищити велику частину армії, якщо люди не зможуть вибратися із зони дії зброї. До речі кажучи, така зброя вже розробляється і навіть діє, існують прототипи.

Як працює зброя: двометрова антена і мобільний генератор продукують електромагнітні хвилі ультракороткого діапазону (95 ггц, 3 мм). Верхня частина шкіри якраз і буде схильна до дії таких променів. Жахливий біль можна буде відчути вже через декілька секунд.

Крім того нагріватися буде все металеве, включаючи зброю, монети, медальйони і інше. Можуть вибухати в результаті нагріву снаряди і патрони. Загалом, можете самі намалювати картину руйнувань.

Обмеження: загалом, таких обмежень практично немає, єдиною проблемою є гуманізм. Хто хоче бути відповідальним за підсмажування сотень і тисяч людей? Хоча, коли цього когось зупиняло? Загалом, така зброя просто заперечує різним домовленостям, і її хоч і розробляють, але прагнуть не афішувати.


Електронні бомби

Зброя майбутнього - якою вона може бути?


Ці бомби є над-активним джерелом мікрохвильового електромагнітного випромінювання, які виводять з ладу електроніку, військові і цивільні комунікації.

Як працює зброя: сильне електромагнітне випромінювання випалює електроніку, захист проти такої зброї встановити дуже проблематично - випромінювання надзвичайне могутнє.

Обмеження: вплив такої зброї залежить від місцевих умов, і його ефект передбачити досить складно. Загалом, ніби як і могутня зброя, але досить капризна.
P.S.: Якщо Ви зауважили орфографічну помилку на цій сторінці,
         просто виділіть помилку мишкою та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Автор: Гість Glory (9 років тому)
Круто=)
Автор: Гість x (9 років тому)
Це квіточки в порівнянні з ... тим чого ви не знаєте
Автор: Гість Zvir (9 років тому)
Автор: Гість x (3 дні тому) Це квіточки в порівнянні з ... тим чого ви не знаєте ДА ДА ДА
Автор: Гість Володя Ващ (9 років тому)
Зброя.Лазерна оборона Землі.Weapon.Laser defence of Earth. Лазерна установка може охороняти територію замість військових літальних апаратів;суден,які на воді.Бойова система дешевша аніж 500 винищувачів 5-го покоління (Су-37,F-22,F-35) і 20 або 40 авіаносців яких здатна знищити за 15-45 хвилин бою.Башту з обладнанням важко порівнювати по вартості з вірогідно знищеними машинами.Велика перевага-всі гроші з різниці цін між виготовленням,встановленням,жи вленням,обслуговуванням бойової башти і непотрібними для захисту літаками,вертольотами,кораблям и,снарядами,супутниками спрямовані на інвестиції в дослідження тільки перспективних,найбільш ефективних технологій,які після завершення випробувань допоможуть людям;також на фінансування важливих проектів.Однозначно велика економія коштів,ресурсів і часу. http://sites.google.com /site/motherearthfreefromwar/z broa-arm-
Автор: Гість Ващишин (9 років тому)
В Google: Зброя.Лазерна оборона Землі.Weapon.Laser defence of Earth.
Автор: Гість це Я (9 років тому)
А ще э ультра сучасна найпродвинутіша технологія "HREN VAM" . Система має вищий рівень секретності. Курсує по нижній орбіті Землі. Маскуваня по технології "HAMELEON - BLIN". Навпроти нього "STELS" - середньовіччя. 48 блоків по 341-му заряду ядерних боєголовок . Розташованих на носіях здатних доставити "подарок" за 18 секунд в будь-яку точку на землі, і за 72секунди на сусідні планети. система лазерного озброєня типу "NIFIGA - SE" завжди в стані очікуваня. і в довершеня - 2000-но дюймовий LCD , в режимі ON LINE показує язика щоб дратувати ворога. Аж жуть.
Автор: Гість Конструкто (8 років тому)
У принципі , 20-50МВт випромінювач неперервної дії або імпульсний 0.5-2.0 ГВт зробити можна досить просто. (наприклад на звичайних 10-и кіловатних клістронах або на магнетронах . Частота- 15--40 ГГц . Я не думаю що така гармата вартуватиме дорожче як 15 млн доларів . Якщо її поставити на бойове чергування на висоті 25 кілометрів то вона своєю зоною ураження покриє всю територію України ,абсолютно всю .Хмари -не будуть перешкодою.Ставити її треба в районі Кіровограда. ну і можна купитти у американців їх тазери. Ця гармата дістане також любий супутник - шпіон ворога або командний супутник . Так само можна вивести зладу їх системи GPS , GLONASS та ін.Головне що це під силу нашій державі.Зо шість таких гармат біля кордонів- ів принципі можна плювати на москальські атомні бомби, адже їх неиожливо буде нічим доставити до цілі. Повірте, я знаю, що кажу.
Автор: Гість анонім (8 років тому)
гість x ти ембрион раздутий павышеным самомнениям
Автор: Гість КАІН (8 років тому)
Судя по последним опытам в пустыне Небрасска лазеное оружие это как Виста которое останется в прошлом чего только стоят современные нано - скимеры испробованые два года назад. Любые лазеры отдыхают в стороне неговорю о розробке индевидуальных силовых щитов которыми уже пользуются 5 лет. Но все молчат народ должен знать только то что ему положено.
Додати власний коментар:


[Додати Фото]
Введіть код з картинки:

ОБМІН ВАЛЮТ


ВИНАХОДИ
M200G – літаюча тарілка за 100 тис. баксів
M200G – літаюча тарілка за 100 тис. баксівMoller Industries, створена винахідником Полом Моллером, що витратив вже 40 рокі Повністю...
Годинник-невидимка з Японії
Годинник-невидимка з Японії Японці, як завжди, попереду планети всієї, винаходять все нові ґаджети, Повністю...КОМПАНІЇ
30-річна історія Apple за дві хвилини (+ відео)
30-річна історія Apple за дві хвилини (+ відео) Шанувальники продукції компанії Apple, та і просто ті хто любить їхні зр Повністю...
Всередині офісу Blizzard (22 фото + відео)
Всередині офісу Blizzard (22 фото + відео) Напевно, серед читачів Цікаво немає людини, яка б ніколи не чула б про W Повністю...МАТЕРІАЛИ
Меблі з гігантських деталей LEGO (+20 фото)
Меблі з гігантських деталей LEGO (+20 фото) Якби хтось надумав робити меблі із справжніх LEGO, для цього було б потр Повністю...
Велика колекція незвичайних скульптур (+20 фото)
Велика колекція незвичайних скульптур (+20 фото) Ці незвичайні і можна навіть сказати загадкові скульптури були створені Повністю...ВІДЕО
Віртуальна реальність Oculus Rift (+ відео)
Віртуальна реальність Oculus Rift (+ відео) Корпорація Google наробила багато шуму зі своїми смарт-окулярами Google Повністю...
Покинутий корабель перетворили на арт-інсталяцію (5 фото + відео)
Покинутий корабель перетворили на арт-інсталяцію (5 фото + відео) Покинуте пасажирське судно «Герцог Ланкастер», з 1979 року яке іржавіє в Повністю...ГАДЖЕТИ
Детальний огляд Nokia X6 (6 фото + 2 відео)
Детальний огляд Nokia X6 (6 фото + 2 відео) Жоден із смартфонів на основі ОС Symbian не може похвалитися таким функц Повністю...
Паперові гаджети прямо з Франції (+16 фото)
Паперові гаджети прямо з Франції (+16 фото) Дизайнерська студія Zim & Zou, офіс якої знаходиться у Франції, виконує Повністю...ТЕЛЕФОНИ
Данські вчені вважають, що мобільні телефони не підсилюють загрозу захворювання раком
Данські вчені вважають, що мобільні телефони не підсилюють загрозу захворювання раком Днями були опубліковані результати дуже масштабного дослідження данських Повністю...
Фото і відео нового Sony Ericsson Vivaz (5 фото + відео)
Фото і відео нового Sony Ericsson Vivaz (5 фото + відео) В Інтернет, як завжди "випадково", потрапили фотографії нового мобільног Повністю...ЦІКАВЕ

Погода, Новини, завантаження...