loader
Вхід
Система Orphus

ЦІКАВО.КОМ

останні ЦІКАВІ НОВИНИ з усього світу

RunBTC.net - Заробляй Біткойни легко та вигравай у Джекпот

Заробляй Біткойни Легко

Побудуй свою прибуткову мережу та вигравай Джекпот


Зброя майбутнього - якою вона може бути? (+6 фото)

29.03.2010 Категорія: Цікаво Технології


Зброя майбутнього - якою вона може бути?


Зараз, після того, як США випробували лазер, встановлений на літаку, а безпілотники стали чимось звичним, складно уявити собі зброю, яка може перевершити все це. Проте ж можна - і в цьому огляді ми спробуємо оцінити можливі варіанти розвитку зброї, яка застосовуватиметься в далекому або недалекому майбутньому. Давайте спробуємо це зробити. Дуже вже фантастичні проекти розглядати не будемо, просто пофантазуємо на тему розвитку нинішніх тенденцій.

Автономна зброя

Зброя майбутнього - якою вона може бути?


Нинішні безпілотники можуть бути перетворені в повністю безпілотні системи, які відстежують і знищують ворожу техніку або живу силу. Причому така зброя повинна відрізняти своїх від чужих, і не дивлячись на банальну постановку проблеми, зробити це досить непросто.

Як така зброя працюватиме: бортові системи стеження оцінюватимуть дані, отримані сенсорами пристрої, і оцінювати ситуацію виходячи зі всіх цих даних. Людина теж зможе управляти подібною системою, але вона все ж таки є автономною. Нинішні безпілотники керуються людьми, а не автоматами.

Обмеження: все ті ж труднощі у визначенні своїх і чужих. Крім того, потрібно навчити пристрій визначати дерева, корів, інших великих тварин, трактори. Систему слід захистити від можливого злому і проблем з отриманням сигналу. Контролююча система, що вийшла з ладу, може привести до "божевілля" апарату, який почне знищувати всіх.


Високоенергетичні лазери

Зброя майбутнього - якою вона може бути?


Така зброя зможе проникати в будь-яку навколоземну точку простору, знищуючи те, що потрібне. Захиститися від подібної зброї на відкритій місцевості практично неможливо, попередити лазерну атаку теж неможливо, швидкість світла все ж таки дозволяє вразити без промаху у все, що потрібно.

Як працює зброя: великі дзеркала відбиватимуть лазерні промені в необхідних напрямах для враження цілі. Нагрівання цілі променем високої енергії приводитиме до миттєвого знищення (або якщо не миттєвого, то дуже швидкого).

Обмеження: така система вимагає значно більше енергії, чим постріл кулею. Це означає, що потрібно організувати приток енергії, і зробити це буде вельми непросто. Наприклад, для роботи лазера на Boeing 747 майже весь внутрішній простір літака був закладений устаткуванням. Та і турбулентність бере своє - промінь може просто розсіватися.


Космічна зброя

Зброя майбутнього - якою вона може бути?


Космос дійсно дуже хороше середовище для розміщення там зброї. Вражати можна будь-яку точку планети (або простори) без особливих проблем.


Як працює зброя: головна місія такої системи - знищення балістичних ракет, випущених на Землі по різних цілях. Чим саме система вражатиме ракети - поки не вирішено.Цілком може бути, що в майбутньому на орбіті буде розміщено лазерну зброю, яка зможе знищувати все або практично все.

Обмеження: технологія ще не "дозріла" до створення подібних систем. Крім того, час реагування космічної зброї повинен бути дуже малим, зброя повинна бути швидкою. Лазерний промінь теж повинен з чогось створюватися, будь то електрична енергія чи енергія згорання. У космосі і те, і інше - велика проблема.


Суб-орбітальні літальні апарати

Зброя майбутнього - якою вона може бути?


Запущені звичайним шляхом, такі апарати можуть бути значно швидші, ніж над-звукові літаки. Суборбітальний літальний апарат зможе доставити будь-який вантаж в будь-яке місце планети менш, ніж за дві години.

Як працює зброя: швидше за все, такий апарат підніматиметься в повітря звичайним літаком. Потім спрацьовуватиме гіперзвукова система літального апарату, і той відокремиться від літака-носія. Такі апарати можуть служити або як транспортним засобом, або як зброєю.


Обмеження: технологія ще недостатньо розвинена для створення таких пристроїв. Вони повинні бути дуже міцними, дуже швидкими і дуже легкими. Наразі, реалізувати все це буде дуже непростим завданням.


Мікрохвильова зброя

Зброя майбутнього - якою вона може бути?


Такі пристрої цілком здатні знищити велику частину армії, якщо люди не зможуть вибратися із зони дії зброї. До речі кажучи, така зброя вже розробляється і навіть діє, існують прототипи.

Як працює зброя: двометрова антена і мобільний генератор продукують електромагнітні хвилі ультракороткого діапазону (95 ггц, 3 мм). Верхня частина шкіри якраз і буде схильна до дії таких променів. Жахливий біль можна буде відчути вже через декілька секунд.

Крім того нагріватися буде все металеве, включаючи зброю, монети, медальйони і інше. Можуть вибухати в результаті нагріву снаряди і патрони. Загалом, можете самі намалювати картину руйнувань.

Обмеження: загалом, таких обмежень практично немає, єдиною проблемою є гуманізм. Хто хоче бути відповідальним за підсмажування сотень і тисяч людей? Хоча, коли цього когось зупиняло? Загалом, така зброя просто заперечує різним домовленостям, і її хоч і розробляють, але прагнуть не афішувати.


Електронні бомби

Зброя майбутнього - якою вона може бути?


Ці бомби є над-активним джерелом мікрохвильового електромагнітного випромінювання, які виводять з ладу електроніку, військові і цивільні комунікації.

Як працює зброя: сильне електромагнітне випромінювання випалює електроніку, захист проти такої зброї встановити дуже проблематично - випромінювання надзвичайне могутнє.

Обмеження: вплив такої зброї залежить від місцевих умов, і його ефект передбачити досить складно. Загалом, ніби як і могутня зброя, але досить капризна.
P.S.: Якщо Ви зауважили орфографічну помилку на цій сторінці,
         просто виділіть помилку мишкою та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Автор: Гість Glory (11 років тому)
Круто=)
Автор: Гість x (11 років тому)
Це квіточки в порівнянні з ... тим чого ви не знаєте
Автор: Гість Zvir (11 років тому)
Автор: Гість x (3 дні тому) Це квіточки в порівнянні з ... тим чого ви не знаєте ДА ДА ДА
Автор: Гість Володя Ващ (11 років тому)
Зброя.Лазерна оборона Землі.Weapon.Laser defence of Earth. Лазерна установка може охороняти територію замість військових літальних апаратів;суден,які на воді.Бойова система дешевша аніж 500 винищувачів 5-го покоління (Су-37,F-22,F-35) і 20 або 40 авіаносців яких здатна знищити за 15-45 хвилин бою.Башту з обладнанням важко порівнювати по вартості з вірогідно знищеними машинами.Велика перевага-всі гроші з різниці цін між виготовленням,встановленням,жи вленням,обслуговуванням бойової башти і непотрібними для захисту літаками,вертольотами,кораблям и,снарядами,супутниками спрямовані на інвестиції в дослідження тільки перспективних,найбільш ефективних технологій,які після завершення випробувань допоможуть людям;також на фінансування важливих проектів.Однозначно велика економія коштів,ресурсів і часу. http://sites.google.com /site/motherearthfreefromwar/z broa-arm-
Автор: Гість Ващишин (11 років тому)
В Google: Зброя.Лазерна оборона Землі.Weapon.Laser defence of Earth.
Автор: Гість це Я (11 років тому)
А ще э ультра сучасна найпродвинутіша технологія "HREN VAM" . Система має вищий рівень секретності. Курсує по нижній орбіті Землі. Маскуваня по технології "HAMELEON - BLIN". Навпроти нього "STELS" - середньовіччя. 48 блоків по 341-му заряду ядерних боєголовок . Розташованих на носіях здатних доставити "подарок" за 18 секунд в будь-яку точку на землі, і за 72секунди на сусідні планети. система лазерного озброєня типу "NIFIGA - SE" завжди в стані очікуваня. і в довершеня - 2000-но дюймовий LCD , в режимі ON LINE показує язика щоб дратувати ворога. Аж жуть.
Автор: Гість Конструкто (10 років тому)
У принципі , 20-50МВт випромінювач неперервної дії або імпульсний 0.5-2.0 ГВт зробити можна досить просто. (наприклад на звичайних 10-и кіловатних клістронах або на магнетронах . Частота- 15--40 ГГц . Я не думаю що така гармата вартуватиме дорожче як 15 млн доларів . Якщо її поставити на бойове чергування на висоті 25 кілометрів то вона своєю зоною ураження покриє всю територію України ,абсолютно всю .Хмари -не будуть перешкодою.Ставити її треба в районі Кіровограда. ну і можна купитти у американців їх тазери. Ця гармата дістане також любий супутник - шпіон ворога або командний супутник . Так само можна вивести зладу їх системи GPS , GLONASS та ін.Головне що це під силу нашій державі.Зо шість таких гармат біля кордонів- ів принципі можна плювати на москальські атомні бомби, адже їх неиожливо буде нічим доставити до цілі. Повірте, я знаю, що кажу.
Автор: Гість анонім (10 років тому)
гість x ти ембрион раздутий павышеным самомнениям
Автор: Гість КАІН (10 років тому)
Судя по последним опытам в пустыне Небрасска лазеное оружие это как Виста которое останется в прошлом чего только стоят современные нано - скимеры испробованые два года назад. Любые лазеры отдыхают в стороне неговорю о розробке индевидуальных силовых щитов которыми уже пользуются 5 лет. Но все молчат народ должен знать только то что ему положено.
Додати власний коментар:


[Додати Фото]
Введіть код з картинки:

ОБМІН ВАЛЮТ


ВИНАХОДИ
Високотехнологічні винаходи які ось-ось з’являться (+5 фото)
Високотехнологічні винаходи які ось-ось з’являться (+5 фото) Деякі з представлених технологій вже існують, але вони наразі настільки Повністю...
M200G – літаюча тарілка за 100 тис. баксів
M200G – літаюча тарілка за 100 тис. баксівMoller Industries, створена винахідником Полом Моллером, що витратив вже 40 рокі Повністю...КОМПАНІЇ
Ретро-комп'ютер від SchultzeWORKS (+ відео)
Ретро-компютер від SchultzeWORKS (+ відео) Зараз практично всі компанії прагнуть зробити свої комп'ютери якомога су Повністю...
Lotus Exige від Sector111 - нова версія супер-кара (+5 фото)
Lotus Exige від Sector111 - нова версія супер-кара (+5 фото) Компанія Sector111, яка займається тюнінгом різних спортивних авто класу Повністю...МАТЕРІАЛИ
У Мотороли тепер своя особлива Аура (+7 фото)
У Мотороли тепер своя особлива Аура (+7 фото) У першому кварталі 2009 року в продаж поступить найоригінальніший теле Повністю...
Справжній вибух мозку (+2 відео)
Справжній вибух мозку (+2 відео) Цей кліп можна так назвати і в прямому і у переносному розумінні - в клі Повністю...ВІДЕО
Puma склала словник танцювальних рухів (5 фото + 2 відео)
Puma склала словник танцювальних рухів (5 фото + 2 відео) Танцювальний словник від Puma є проектом, в якому хореограф Супер Дейв та ін Повністю...
Чи буде різниця якщо вас намалювати з ваших слів, і із слів тих, хто вас оточує? (+ відео)
Чи буде різниця якщо вас намалювати з ваших слів, і із слів тих, хто вас оточує? (+ відео) Є дійсно круті вірусні ролики, коли взагалі не важливо реклама це, чи ні Повністю...ГАДЖЕТИ
Сенсорна стіна в роботі (+ відео)
Сенсорна стіна в роботі (+ відео) Touchwall - це величезний сенсорний екран, створений компанією Schemat Повністю...
Mobikom - гаджет в стилі кубика-рубіка (+5 фото)
Mobikom - гаджет в стилі кубика-рубіка (+5 фото) Модульна структура різних гаджетів отримала своє продовження в Mobikom - Повністю...ТЕЛЕФОНИ
Шоколадний телефон прямо з Японії
Шоколадний телефон прямо з Японії Японці відомі своєю стародавньою культурою, так само як і бурхливим розв Повністю...
Що буде якщо скинути iPhone з 30км висоти? (+ відео)
Що буде якщо скинути iPhone з 30км висоти? (+ відео) Ось він приклад відмінної реклами, якою вона повинна бути. Хлопці, які вироб Повністю...ЦІКАВЕ

Погода, Новини, завантаження...