Два нові телефони з лінійки Walkman - Sony Ericsson W760 і W350 (+19 фото)
10.01.2008
Категорія: Цікаво Мобільні

Поки всі ми відпочивали і насолоджувалися заслуженими вихідними, Sony Ericsson представила ряд нових телефонів на будь-який смак і гаманець. Серед них - Sony Ericsson W760, телефон з лінійки Walkman з підтримкою трьох діапазонів мереж UMTS/HSDPA, що робить його універсальним для роботи в мережах 3G по всьому світу, і достатньо функціональний, і при цьому недорогий W350. Але про кожен по порядку.
W760 може працювати в мережах UMTS/HSDPA 850/19002100 і GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900, а також радує наявністю вбудованої GPS-навігації. Що до решти функцій, серед них варто відзначити 3,2-мегапіксельну камеру, великий 2,2-дюймовий дисплей, FM-радіо, 1 Гб памяті (на карті Memory Stick Micro), Bluetooth stereo (A2DP), стереоколонки, а також підтримку технології "SensMe", що дозволяє управляти музичним плеєром за допомогою рухів і струшувань телефону. Чекати цей телефон можна до 2-го кварталу цього року по невідомій поки ціні. Багато офіційних, а також перші живі фото W760 ви знайдете далі, де також зможете ознайомитися з моделлю W350










Sony Ericsson W350 має досить рідкісний на сьогоднішній день форм-фактор – він виконаний у формі моноблоку з фліпом, що приховує клавіатуру, при чому управляти телефоном можна буде навіть не відкриваючи фліп. Прямо на ньому ж розташовані медіа-клавіші для управління МР3-плеєром. Ще однією відмінною рисою телефону є дуже тонкий корпус (всього 10 мм в товщину). W350 працюватиме в мережах GSM/EDGE 900/1800/1900 і 850/1800/1900, має 1,3-мегапіксельну камеру з 4-кратним зумом, 14 Мб вбудованої памяті і слот для Memory Stick Micro карт, FM-радіо, підтримує Bluetooth, USB. Передбачені кольори корпусу – чорний, сірий і блакитний. У продажі він повинен зявитися в 2-му кварталі цього року по неоповіщеній поки ціні.







Via: mobbit.info
P.S.: Якщо ви помітили орфографічну помилку на цій сторінці,
просто виділіть помилку мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
просто виділіть помилку мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
Нове демо-відео інтерфейсу S60 Touch (+ відео)Так ось він який, новий 3G iPhone?!Motorola i335 – бронебійний телефон (+ відео)Mio Leap K1 - gps-телефон з двома дисплеями (+7 фото)Остання спроба або Motorola Blaze (+5 фото)
Концепт нового Sony Ericsson Video PhoneМоддінг: геймерський комп'ютер "все-в-одному" Hybred (+8 фото)Motorola Zn200 – другий телефон з серії ZINEТостер-прінтер (+ відео)Колекція інтерактивної реклами (+30 фото)
Концепт нового Sony Ericsson Video PhoneМоддінг: геймерський комп'ютер "все-в-одному" Hybred (+8 фото)Motorola Zn200 – другий телефон з серії ZINEТостер-прінтер (+ відео)Колекція інтерактивної реклами (+30 фото)
Коментарі:
Украинская Баннерная Сеть

