loader
Вхід
Система Orphus

ЦІКАВО.КОМ

останні ЦІКАВІ НОВИНИ з усього світу

RunBTC.net - Заробляй Біткойни легко та вигравай у Джекпот

Заробляй Біткойни Легко

Побудуй свою прибуткову мережу та вигравай Джекпот


Ева Гата. «Очищення, або роблю, що хочу» (+ Ексклюзив)

11.02.2008 Категорія: Цікаво Різне


Ева Гата. «Очищення, або роблю, що хочу»


Як часто ми в розпачі крутимося у замкненому колі і не можемо знайти вихід. Майже щодня ми звинувачуємо весь оточуючий світ у наших невдачах і нарікаємо на обставини, які падають на наші голови. Ми вважаємо світ несправедливим і недосконалим. А може в цьому криється помилка? А якщо вихід є і він є поруч з нами? Можливо треба лише уважно озирнутися довкола і тоді кожну невдачу можна змінити на успіх? Що потрібно для того, щоб отримати все що хочемо?

В першу чергу не боятися признатися собі в своїх бажаннях, а потім варто зупинитися, заглибитися в себе і подумати, чому ми приваблюємо не ті події і не тих людей, яких бажаємо. І тоді у пригоді стає порада стороннього. Цей роман і є тим стороннім, хто дасть підказку, якої вам бракує для подолання вершини. Раптом настане просвітлення і ви побачите вихід з лабіринту, про який забули.

Але не будемо голослівними. адже краще один раз прочитати, ніж сто раз почути. Пропонуємо вам уривки з роману.


Ева Гата. «Очищення, або роблю, що хочу»

НАРОДЖЕННЯ

Це був той осінній день, коли відбувається вирішальна боротьба між Світлом і Темрявою. Темрява відчуває свою силу, і вже немає сумніву, що вона отримає перемогу. Цей день ще цілком нагадував літо, але в повітрі вже пахло осінню. Береза ще не здавала свої позиції, бо не тільки не скинула листя, ні — воно ще було цілком по-літньому зелене. Вона наче подавала приклад іншим деревам і кущам, щоб ті намагалися її мавпувати і вдавати, що осені немає, що літо в зеніті. Вся природа ще не хотіла засинати. Вона зачаїлася, щоб не сполохати тепло. Однак це була омана. Всі знали, що гра програна, бо такий Закон. Коли отримуєш у дарунок останні теплі дні перед довгими холодами, вони чомусь стають особливо цінними. Ну, ще трішки, ну, хоча б ще краплиночку тепла, щоб краще його запам’ятати перед сном!

Так і людське життя. Пролітає швидко і непомітно. Спочатку блискавично проскакує весняна, весела і гучна молодість, коли все зеленіє і розквітає довкола. Потім вона змінюється гарячим літом зі своїми врожаями, яке ось-ось почалося і незрозуміло чому так швидко закінчується. В цьому темпі не встигаєш опам’ятатись, як життя вже перевалило через полудень. Літо давно промайнуло і виявляється, що надворі осінь, яка є предтечею сну. І лише тоді, восени, людина переоцінює минуле, згадує ту незліченну кількість теплих і чудових днів, які пролетіли непомітно і не були належно оцінені. Якими дорогими стають вони, кожен з них тепер на вагу золота! Та що там дні! Інколи і години набувають такої ваги, якої десятиліття раніше не мали. В хвилини осіннього сонячного рівнодення час ніби зупиняється для того, щоб усі могли зафіксувати у своїй пам’яті цей знаменний перехідний момент.

Метр сидів на ґанку своєї заміської вілли в кріслі, сплетеному з лози, і курив свою незмінну люльку. Це осіннє тепле сонечко його розморило, і він поринув у спогади. Вже та, яка була його половиною, давно покинула його і перейшла в інший світ, а він так і не зміг її забути. Він кохав її так само, як і тоді, хоча кажуть, що час лікує. Ні, це неправда, не вірте. Час лікує лише пристрасті, а справжнє кохання не підвладне часу — воно поза ним. Як він за нею скучив! Як йому бракувало її упродовж цих років, коли залишився сам на сам зі своїм оголеним болем. Такі відчуття може зрозуміти лише той, кому поталанило зустріти в житті справжнє кохання. А це дано не всім. Кожен з нас за життя один раз зустрічається зі справжнім коханням, але не кожен уміє його розпізнати.

Метр уже знав, що йому залишилося зовсім недовго подорожувати по цій Землі. Він відчував, що незабаром зустріне свою кохану і вони зіллються в єдине ціле, утворюючи єдиного Ангела. Він навіть уявляв, як відбудеться та довгождана зустріч, як вони кинуться один до одного, і вже ніхто на світі їх не роз’єднає. Але наразі треба ще трохи почекати і завершити всі незакінчені справи. Та чи хтось може довести все до кінця? Такого не буває, бо це би означало, що життя закінчилось.

Він пригадав свою молодість. Коли було стільки впевненості в тому, що робиш і що можеш. Скільки всього було зроблено — потрібного і непотрібного. Вже пізніше він навчився відділяти полову від жита. На все свій час, і жодне зеренце не проросте швидше, ніж йому призначено. Як він вдячний Богу, що не відвернувся від нього, коли він зробив на перший погляд непрощенні вчинки, що зумів піднятися з колін і стати вільною людиною. Немає вчинку на землі, за який не було би прощення. Найважливіше, щоб це було усвідомлено самою людиною, яка так вчинила, бо доки існує життя на Землі, доти вона має можливість вибору, і в цьому прихована велика сила. Хіба ж Батько може тримати зло на сина, особливо якщо той син повернувся до Нього з покаянням?

У житті Метра було все — і падіння, і підйоми, як у кожної звичайної людини. Він не пам’ятав, коли саме це сталося, але з якогось моменту усвідомив, що щось не так, що живе в темряві, а ріка життя кидає його від берега до берега на каміння і відмілини. Хіба ж ми прийшли сюди для того, щоб, як сліпці, пронестися цією рікою, так і не зрозумівши, куди і для чого? Він був переконаний, що є спосіб плисти в човні і керувати його рухом, щоб постійно не набивати гулі. Це бажання керувати своїм життям дало перший поштовх до поступу. Коли є потреба в знаннях, відповіді приходять нізвідки, але для цього треба запитувати. Все потрапляє до нас вчасно, і тому треба бути дуже уважним, щоб не проґавити, бо потім усе втратить свою актуальність і перетвориться на непотріб.

Він знав, що кожна людина довкола себе має своє, невидиме для звичайного ока сяйво, — унікальне, бо немає двох однакових людей. Якщо би це сяйво було видимим, то всі знали би все про інших, про їхню таємну сутність. Тоді би не було ні брехунів, ні злодіїв, а все таємне стало би явним. Добре, що те сяйво невидиме і більшість людей його не бачать і не вірять, що воно є. Бо якби вони знали про це, то весь їхній шлях вдосконалення був би примусовим. А тут, на цій Землі, нічого немає примусового, на все є добра воля. То вже інша річ, які наслідки породжують ті чи інші вчинки. Бо ніхто не обійде Закон: кожна причина має свій наслідок, а кожний наслідок — свою причину.

Лише тоді, коли незряча людина починає усвідомлювати причинно-наслідковий ланцюжок, вона прозріває. І настає перша переоцінка цінностей. Подальшим кроком є непереборне бажання позбутися бруду, який прилип до різних куточків душі. Так, крок за кроком починається самоочищення, що відразу змінює те невидиме сяйво, воно змінюється, наповнюється кольорами і навіть змінює свої розміри і форму. Якби люди могли бачити, то виявили би, що вся Земля заповнена різнокольоровими ліхтариками різної потужності. І по цих ліхтариках можна судити, хто перед вами стоїть, який внутрішній світ у людини.

Метр згадував, посміхаючись сам до себе, як він почав власне генеральне прибирання. Спочатку це була захоплююча гра в питання і відповіді. Потім він відчув великі зміни в собі, що супроводжувалися дивними подіями, які спочатку не мали пояснення. І чим більше він очищався, тим цікавішим ставало життя. Було таке враження, що знання приходять самі собою. Спочатку вони надходили уривками, наче порціями, а потім ці порції доповнювали одні одних і з’єднувалися в єдине ціле, утворюючи чіткий і зрозумілий малюнок. Це нагадувало складання витинанок різної форми в одну картину. На його життєвому шляху траплялися різні люди. Одні були його Вчителями, інших він сам навчав, але відчуття Учня у нього не зникло і дотепер.

Поступ розпочався лише в другій половині його життя. Якби все розпочати раніше, скільки доброго можна було би зробити і цінного не упустити. Тепер це вже не мало жодного значення — всі крапки над “і” розставлені і пора збиратися в подорож. Він полагодив майже всі свої мирські справи: склав Заповіт, який був у надійному місці. Метр не мав дітей, тому все своє майно заповів на розвиток науки. Лише цю заміську віллу він вирішив подарувати Стефанові, своєму улюбленому учневі, спадкоємцю його наукових здобутків — тому, хто продовжить його справу. Метр любив його, як рідного сина, і ця любов була взаємною. Стефан постійно відвідував свого Учителя, допомагав йому в господарстві, загалом намагався бути у всьому помічником. Його надзвичайно хвилювало те, що не встигне передати свого останнього відкриття учням, і тому останні дні були цілком присвячені науці. Вже два тижні він працював, не піднімаючи голови, і був особливо щасливим. Треба крок за кроком усе викласти на папері, щоб ті знання залишились. Метр знав, що багато хто полює за цими результатами, але він також знав, що ці знання не можуть бути загальнодоступними, вони — як атомна зброя, яка не може бути в руках невігласа. А його відкриття було справжнісінькою атомною зброєю, і ця зброя повинна потрапити лише в надійні руки, які не використають її проти людства.

Він передбачив усе і три дні тому задзвонив Стефану, якому довіряв і якому збирався передати всі ці папери. Його учень був саме тією людиною, яка зуміє продовжити роботу і довести її до логічного кінця, окрім того, Стефан очолював відділ, в якому працювали віддані науці люди. Метр знав їх усіх особисто і довіряв кожному з них.

Він зателефонував Стефану і попросив приїхати в кінці тижня, бажано в суботу зранку, для важливої розмови, яка займе багато часу, але розмова того вартує. Вони ще багато про що тоді говорили. Метр розповів, що дуже любить бродити лісом, збирати ягоди і гриби, що отримує від цього особливу насолоду. Він розповів також, що свої Таємниці приготування лікерів і наливок передасть сусідці, яка інколи заходить і допомагає йому варити їсти. Метр був великим знавцем з приготування різноманітних трунків. Усі переписи були занотовані в книзі, на обкладинці якої великими літерами виведено “Мої Таємниці”. Ця книга надійно зберігалася в сейфі, і власне її він збирався подарувати сусідці.

Стефан мав ключа від вілли — Метр дав його, щоб той міг будь-коли зайти. Бувало так, що Метр, нікого не попереджаючи, виїжджав своєю машиною до міста у справах, про які ніхто не знав. Загалом він провадив якийсь незрозумілий і втаємничений спосіб життя. Ніхто ніколи не здогадувався, куди і наскільки він поїхав, а через декілька днів з’являвся так, ніби нікуди і не зникав. Стефан не був посвячений у приватне життя Метра. Бувало так, що він приїжджав на віллу, а там нікого не було. Оскільки у нього свій ключ, він відкривав благенькі двері. Зайшовши до кімнати, виявляв на столі записку, в якій Метр повідомляв про терміновий від’їзд. У записках ніколи не було зазначено часу повернення. Ці записки, бувало, довго лежали на столі, їх забували викидати, та й викидати було нікому, крім Стефана, якщо натрапляв на них.

Вілла була збудована давно і потребувала реконструкції та ремонту. Вона мала троє дверей: головні — вхідні, інші — в сад і треті — на ґанок. Усі двері й вікна треба було вже давно замінити, через них холодними зимами постійно задував вітер. Вілла продувалася завжди, незалежно від напряму вітру, оскільки одні двері були на Південь, другі — на Захід, а треті — на Схід, і звідки б вітер не дув, тут завжди було досить холодно. Єдиним порятунком від холоду був величезний камін, який Метр розпалював зранку, а потім підтримував вогонь упродовж дня аж до пізньої ночі.

Метр готувався до холодів. Йому не хотілося, щоб цієї зими вітер гуляв по будинку. Він вирішив відремонтувати двері та змінити вікна. Надворі було ще тепло, і проводити ремонти було навіть приємно. Він любив усе робити своїми руками, а потім тішився, як дитина, виконаною роботою. Ось і тепер довкола були розкладені різні інструменти, і це надавало Метрові впевненості та задоволення, що все відбувається за планом.

Будинок був невеликий. Він мав два поверхи. На першому — велика вітальня, кабінет та кухня, а на другому — дві маленькі спальні. В кабінеті в стіну був умонтований сейф, в якому лежали різні документи і книга переписів наливок з гучною назвою “Мої Таємниці”. Незрозуміло чому, але в кабінеті Метр не любив працювати — йому приємніше було за старовинним столом у вітальні, що стояв біля вікна. Може, тому, що з цього місця було видно вулицю, якою проїжджали машини і проходили люди. Він знав, що часу майже не залишилося.


Читати роман століття, який змінює життя на краще повністю: Ева Гата. «Очищення, або роблю, що хочу»
P.S.: Якщо Ви зауважили орфографічну помилку на цій сторінці,
         просто виділіть помилку мишкою та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Автор: Гість Енді (13 років тому)
Читав цю книжку.... всім дуже рекомендую
Автор: Гість Марі (13 років тому)
Уже біжу в крамницю за цією книжкою. мене вона зачіпила за живе
Автор: Гість Сергій (13 років тому)
Купив, прочитав, сподобалося... попрошу при нагоді викладати ще якісь цікаві літературні новинки
Автор: Гість Антон (13 років тому)
може бути
Автор: Гість Вика (13 років тому)
как только увидела это книгу на полочке книжного магазина, руки сами к ней потянулись...это шедевр...прочтите обязательно, если еще этого не сделали.Она того стоит!
Автор: Гість Мария (13 років тому)
повна фігня, дурниці і муйня-якшо таке подобається всіи, близько апокаліпсис
Автор: Гість Тася (13 років тому)
Приєднуюсь до захоплених відгуків. Чудова книжка. Між іншим, купила її випадково, абсолютно інтуїтивно - просто побачила на полиці в книгарні, погортала і відчула - треба брати. Враження від прочитаного - позитив, оптимізм, впевненість, що "все буде добре", головне - цього захотіти. Авторці - подяка і побажання творчого натхнення. Знаю, що вийшла друга книжка. Треба буде теж пошукати.
Автор: Гість оксана (12 років тому)
Вчора була на творчій зустрічі з Евою Гатою. Хочу зауважити, що це дуже цікава, сильна та неординарна особистість. Вона вразила мене своєю відкритістю та безпосередністю. Я придбала її книги. Сподіваюсь, що вони будуть неменш цікавими ніж сама їх авторка.
Автор: Гість галина (11 років тому)
гарна книжка. мала вражіння, що автор із ближнього зарубіжжя. приємно вражена - що це наша львів"янка.
Автор: Гість Яніна (10 років тому)
Прочитала книгу з захопленням. Дуже сподобалась, раджу всім. Для себе відкрила багато нового.Подяка автору.
Автор: Гість Наталя (10 років тому)
Дуже цікава , захоплююча книжка. Подяка автору. Раджу всім прочитати
Автор: Гість Анна (10 років тому)
Дуже цікава книжка, раджу всім її прочитати!
Автор: Гість Катерина (10 років тому)
Книга чудова! Усвідомлення тих речей, про які пише Ева Гата дарує нове баченя і вказує на вірний шлях у житті. Романи цієї письменниці стали моїми посібниками у пошуку шляху самореалізації та щастя. Читайте обов\'язково! Байдужим лишитись неможливо!
Автор: Гість Лариса (9 років тому)
Где в Киеве можно купить эту книгу?
Автор: Гість Петро (9 років тому)
Пані Ларисо, Оформляйте замовлення в книгарні akBooks.com.ua (посилання на книгу є у кінці статті). Вам надішлють цю книгу поштою або вибраним при замовленні перевізником. Зручний та швидкий спосіб придбати книгу.
Автор: Гість Мария (8 років тому)
Де можна придбати книгу?
Додати власний коментар:


[Додати Фото]
Введіть код з картинки:

ОБМІН ВАЛЮТ


ВІДЕО
102-річна мешканка Айдахо здійснила стрибок з парашутом (+ відео)
102-річна мешканка Айдахо здійснила стрибок з парашутом (+ відео) Ті, хто вже встиг відсвяткувати сотий день народження, тышаться простій Повністю...
Nokia виставила iPhone-користувачів божевільними зомбі (+ відео)
Nokia виставила iPhone-користувачів божевільними зомбі (+ відео) Компанія Nokia в рекламному ролику смартфона Lumia 925 порівняла армію кор Повністю...ФОТО
Як знімалися легендарні фільми (+100 крутих фото)
Як знімалися легендарні фільми (+100 крутих фото) Imgur-користувач та кіноман joinyouinthesun завантажив величезну колекці Повністю...
Топ 5 суперкомп’ютерів світу (+5 фото)
Топ 5 суперкомп’ютерів світу (+5 фото) Технології розвиваються, технологічний прогрес йде вперед, і зараз в баг Повністю...КОКТЕЙЛІ
Художнє розливання коктейлів і пояснення (+2 відео)
Художнє розливання коктейлів і пояснення (+2 відео) На перший погляд, все це трохи незрозуміло, але якщо добре подумати, мож Повністю...
Охолоджуємо коктейлі з вигадкою (+9 фото)
Охолоджуємо коктейлі з вигадкою (+9 фото) Не знаю, скільки у світі налічується видів коктейлів, але більшість з ни Повністю...ПРЕДМЕТИ
Як робляться лінзи для камер (+ відео)
Як робляться лінзи для камер (+ відео) Дуже люблю програму на Discovery де розповідають і показують як роблятьс Повністю...
Інтерактивний LED-столик, який міняє кольори (+ відео)
Інтерактивний LED-столик, який міняє кольори (+ відео) Подібні інтерактивні столики стали достатньо популярні останнім часом, і Повністю...ДЕВАЙСИ
Такі маленькі 32 гігабайти (+ відео)
Такі маленькі 32 гігабайти (+ відео) Як думаєте, який розмір може бути у флешки ємкістю 32 гігабайти? Відпові Повністю...
Game-800 - китайський девайс "все-в-одному" (+5 фото)
Game-800 - китайський девайс все-в-одному (+5 фото) Китайці продовжують радувати. У прямому розумінні :) Цього разу мова йде Повністю...У СВІТІ
Вода і світло - живе шоу в Японії (5 фото + відео)
Вода і світло - живе шоу в Японії (5 фото + відео) Ох вже ці японці, вони можуть зробити таке, що не можуть інші нації. Ось Повністю...
Історія Всесвіту за 18 хвилин (+ відео)
Історія Всесвіту за 18 хвилин (+ відео) Думаю, що багато хто з читачів ЦІКАВО уявляє, хоч би і у загальних рисах Повністю...ЦІКАВЕ

Погода, Новини, завантаження...