loader
Вхід
Система Orphus

ЦІКАВО.КОМ

останні ЦІКАВІ НОВИНИ з усього світу

RunBTC.net - Заробляй Біткойни легко та вигравай у Джекпот

Заробляй Біткойни Легко

Побудуй свою прибуткову мережу та вигравай Джекпот


Публікація секретних матеріалів про НЛО

13.03.2008 Категорія: Цікаво Різне


Публікація секретних матеріалів про НЛО


Незабаром будуть обнародувані дані про розслідування, проведене секретним відділенням Міністерства оборони Великобританії, яке стосується неопізнаних літальних об'єктів (НЛО) і офіційним особам доведеться багато що пояснити. Наприклад...

Перша справа: при перетині Атлантичного океану екіпаж бомбардувальника "Вулкан" військово-повітряних сил Великобританії повідомив про те, що їх переслідує таємничий літальний об'єкт оранжевого кольору. Інцидент був відмічений як "спостереження за НЛО" і відразу ж засекречений.

Зараз, після 30 років мовчання, влада збирається обнародувати дані про цей екстраординарний випадок, а також про багато інших раніше засекречених випадків зустрічей з НЛО.

Під такі випадки, які будуть опубліковані Міністерством оборони, потрапляють всі справи, про які офіційна влада говорили як про "чутки і належним чином неперевірену інформацію", повязану з НЛО.

Публічне відкриття архівів Міністерства оборони Великобританії дозволить познайомитися з роботою служби розвідки DI55, чиєю місією було розслідування повідомлень про НЛО, існування яких до недавнього часу повністю заперечувалося урядом. У архіві містяться звіти про майже 7000 випадків зіткнень з НЛО. І осени ми дізнаємося тайни, як влада приховувала майже 30 років від нас.

Рішення про обнародування даних, прийняте в Уайтхольському палаці (Уайтхолл - вулиця в Лондоні, на якій розташовані урядові установи), було ухвалено минулого місяця після того, як від директората по аерокосмічних питаннях було отримано дозвіл на публікацію найбільшого з коли-небудь випущених архівів Міністерства оборони.

Тепер уряд боїться того, що трапилося з Національним космічним агентством Франції після того, як вони обнародували свої дані про НЛО. Проте, урядові експерти по питаннях промислової інформації вважають, що у них є план на випадок виникнення непередбачених додаткових обставин, і подібне не повториться.

Однією з перших обнародуваних справ стане відомий інцидент Рендлшемський, названий британським Розуеллом (штат в Нью-Мексико, США), коли, по завіреннях очевидців, в пустелі потерпіла крах "літаюча тарілка". У туманну ніч 1980 року декілька очевидців повідомили про приземлення НЛО в Рендлшемському лісі, графство Суффолк.

Очевидці стверджують, що апарат був весь покритий знаками, схожими на єгипетські ієрогліфи і звідти зявлялися інопланетяни. Не дивлячись на те, що пізніше стверджувалося, ніби то це вигадки, матеріали були засекречені, оскільки в цьому місці опинилася підвищена радіація.

Ще одним випадком є британська версія "Людей в чорному" дані, відправлені до Скамптон, Лінкольншир (центр військово-повітряних сил Великобританії) екіпажем бомбардувальника "Вулкан", який проводив випробування літака над Біскайською затокою рано вранці 26 травня 1977 року.

Відповідно до отриманих доказів, пятеро членів екіпажу, включаючи капітана, другого пілота і штурманів, спостерігали за "об'єктом", який підлетів до їхнього літака на відстань в 43000 футів (13,1 км.).

Після цього таємничий об'єкт розвернувся і летів від них на віддалі в 4 милі, повторюючи курс бомбардувальника. За твердженням членів екіпажу спочатку апарат випромінював "довгий тонкий промінь світла", схожий на посадочні вогні, але коли він розвернувся до них, вогні раптово пропали, залишивши тільки розсіяне оранжеве сяйво з яскравою флюоресцентною зеленою плямою в нижньому верхньому кутку. Потім, згідно даних, відправлених до Скамптона, екіпаж зауважив, що таємничий об'єкт на дуже великій швидкості полетів на захід під кутом в 45 градусів, залишаючи після себе помітний слід.

Штурман "Вулкана" на екрані радара зафіксував перешкоди, що йшли від НЛО, які продовжувалися протягом 45 хвилин, поки бомбардувальник повертався назад на базу. По поверненню дані, записані радаром, були ретельно вивчені військовою розвідкою. Було виявлено дивний сигнал у відповідь у напрямі спостереження.

НЛО був визначений радаром як "подовжена тінь великого літального об'єкта", який летів на висоті, що повторює висоту "Вулкана". Згідно звіту розвідки, відправленому до Міністерства оборони наступного дня, екіпаж "не зміг дати ніякого логічного пояснення побаченому".

Не дивлячись на повне розголошування даних про НЛО Великобританії, залишаються питання, що стосуються повноти і доступності всієї інформації громадськості. Не дивлячись на вивчення відведеного екіпажем "Вулкана" підрозділом DI55, у файлі не залишилося ніяких деталей, що стосуються того, що ж саме було на екрані радара.

По завіреннях експертів, подібні відкриття можуть бути не візитами НЛО, а військовими випробуваннями, на зразок запусків ракет, перевіркою прототипів літаків і інших операцій, властивих "холодній війні".

Девід Кларк (лектор по журналістиці університету Шеффілд Халлам і автор книги "Літаючі тарілки: соціальна історія уфології") говорить, що "безумовно, щось відбувається, але ці файли насправді показують, що цього не знає навіть уряд. Для одних обнародування цих даних буде розчаруванням або підтвердженням, у інших це викличе замішання".

"Люди, що підтримують "теорію змови", які вірять в те, що уряди різних країн світу приховують правду про "існування" прибульців, рахуватимуть це "відмазкою" Міністерства оборони і як і раніше продовжуватимуть свій "пошук правди".

Уфолог Джо Макгонагл говорить: "Завжди будуть ті, хто вірить, що ці файли спеціально підготовлені і є секретний відділ військової розвідки, в якому зберігаються ще не обнародувані "секретні матеріали".

НЛО як і раніше залишається одним з найпопулярніших предметів обговорення, і публікація цих даних викличе величезну кількість відгуків громадськості, коли дані будуть поміщені в Національний архів Великобританії. Кларк, який обнародував багато відомих випадків "візитів НЛО", недавно виявив, що уряд прийняв рішення знищити 24 справи, заведених службою DI55, оскільки вони були зіпсовані азбестом.

Пошкоджені не тільки записи про НЛО, але і близько 63000 справ, загальний обєм яких оцінюється в 6-12 мільйонів сторінок (більшість з них засекречені). Визнавши факт пошкодження, міністерство оборони прийняло рішення перевести інформацію в цифрову форму, щоб її зберегти. Сканування 24 пошкоджених справ про НЛО було завершене минулого року, проте і так зрозуміло, що всі імена були стерті із звітів.

Не дивлячись на те, що уряд відмовляється обговорювати роботу розвідки, пов'язану з НЛО, відомо, що служба DI55 займалася вивченням "літаючих тарілок" з початку 60-х років минулого століття.

Експерти визнають, що працюють в тісній співпраці із службами безпеки MI5, MI6 і GCHQ, збирають і оцінюють свідоцтва потенційних погроз Великобританії.
Рішення Великобританії опублікувати свої "секретні матеріали" може привести до того, що це ж зробить і США. Не так давно група колишніх льотчиків і працівників уряду США зажадали від Пентагону знову відкрити розслідування справ НЛО.

1980 рік, Рендлшемський ліс, Саффолк. Військовослужбовець США стверджує, що спостерігав за літаючим апаратом прибульців і його посадкою.

1984 рік. Мінськ, СРСР. Пілоти "Аерофлоту" говорять, що їх літак переслідував об'єкт, який світився.

1989 рік. Боннібрідж, Шотландія. Очевидці спостерігали за дивними об'єктами, які стрімко до них наближалися, але в останню мить повернули.

1990 рік. Брюссель, Бельгія. Два пілоти винищувача "F-16" розповіли про те, що протягом 75 хвилин їх переслідував неопізнаний літальний об'єкт.
P.S.: Якщо Ви зауважили орфографічну помилку на цій сторінці,
         просто виділіть помилку мишкою та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Автор: Гість Сергій (12 років тому)
Народ, ну будь ласка, перекладайте правильно з російскої мови. Не "скривала" влада, а "приховувала".
Автор: Гість Адмін (12 років тому)
Дякую за допомогу. Деколи проскакують такі ось ляпи...
Автор: Гість РОМА (12 років тому)
ХАРАША У ВАС ШНЯГА
Автор: Гість Алуся (10 років тому)
Клас
Автор: Гість Кос (10 років тому)
да прікольні сказкі
Автор: Гість Анжела (9 років тому)
На мою думку це цікаво!
Автор: Гість Ромаша (8 років тому)
Ви дибіли
Автор: Гість й (8 років тому)
ромаша заткни свою машу
Автор: Гість Антон (7 років тому)
Вони десь поруч)
Додати власний коментар:


[Додати Фото]
Введіть код з картинки:

ОБМІН ВАЛЮТ


ВІДЕО
Відео від розробників: Google Glass в побуті (+ відео)
Відео від розробників: Google Glass в побуті (+ відео) У наступному відео команда розробників показує, як «окуляри» можуть стат Повністю...
Керований квадрокоптером за допомогою мозку (+ відео)
Керований квадрокоптером за допомогою мозку (+ відео) Для того, щоб контролювати літальні апарати, іменовані квадрокоптерами, Повністю...ФОТО
Колекція екстраординарного стріт-арту (8 фото + відео)
Колекція екстраординарного стріт-арту (8 фото + відео) Винахідливий британський вуличний художник та ілюстратор Девід Шіллінгло Повністю...
Гумористичні фотографії Тоні Гарсіа (+10 фото)
Гумористичні фотографії Тоні Гарсіа (+10 фото) Тоні Гарсіа(Toni Garcia), який є володарем декількох престижних нагород, Повністю...КОКТЕЙЛІ
Коктейлі Дайкирі і Космополітан
Коктейлі Дайкирі і Космополітан Вирішив реанімувати дещо забуту рубрику - Цікаві Коктейлі. Сьогодні на Повністю...
Лід у вигляді патронів для АК-47 - для небезпечних коктейлів!
Лід у вигляді патронів для АК-47 -  для небезпечних коктейлів! Якщо ви захоплюєтеся різного роду зброєю, вам напевно сподобається ця о Повністю...ПРЕДМЕТИ
Креативні кришки люків (+9 фото)
Креативні кришки люків (+9 фото) Було б чудово, якби мерії наших міст віддали в художні школи і на факуль Повністю...
Креатив із підручних засобів (+31 фото)
Креатив із підручних засобів (+31 фото) Підбірка робіт людей з розвиненою фантазією. Адже якщо хочеться творити, Повністю...ДЕВАЙСИ
Motorola [Kre-8] - цікавий концептуальний музичний телефон (5 фото + відео)
Motorola [Kre-8] - цікавий концептуальний музичний телефон (5 фото + відео) Цей вельми цікавий концептуальний девайс під брендом Motorola, на жаль, Повністю...
Кластерний екран з 12 iPod-ів (+ відео)
Кластерний екран з 12 iPod-ів (+ відео) Вельми дорогий спосіб переглянути фільм - це зробити кластерний екран з Повністю...У СВІТІ
На воду спущена найбільша у світі "сонячна" яхта (6 фото + відео)
На воду спущена найбільша у світі сонячна яхта (6 фото + відео) Ця яхта отримала назву PlanetSolar - все тому, що загальна площа сонячни Повністю...
Мистецтво малювання світлом (+19 фото)
Мистецтво малювання світлом (+19 фото) На відміну від скульптур з гуми, світлові інсталяції дещо менш матеріаль Повністю...ЦІКАВЕ

Погода, Новини, завантаження...